Kampcommandanten

Hieronder een overzichtje van de Commandanten van Kamp Beverlo sinds WO II

Foto NaamGraadPeriode (van - tot)
MEES
Kapitein-Commandant
10/10/1944 - 10/08/1945
PROTH
Luitenant-Kolonel
11/08/1945 - 01/03/1954
CORDIER
Luitenant-Kolonel
02/03/1954 - 01/04/1959
QUITTELIER
Luitenant-Kolonel
02/04/1959 - 31/03/1962
MASQUELIER
Luitenant-Kolonel
01/04/1962 - 30/06/1967
LERMUSIAU
Luitenant-Kolonel
01/07/1967 - 31/12/1973
PETITJEAN
Luitenant-Kolonel
01/01/1974 - 30/05/1974
DE CLERQ
Luitenant-Kolonel
01/01/1974 - 30/05/1974
PETITJEAN
Luitenant-Kolonel
HEPPEN
07/11/1984
VANOVERBEKE
Majoor
(Comd a.i.)
09/02/1983 - 05/06/1983
DE BAERE
Luitenant-Kolonel SBH
06/06/1983 - 31/03/1989
STRUYS
Luitenant-Kolonel
01/04/1989 - 19/06/1992
BRACKE
Luitenant-Kolonel
20/06/1992 - 08/06/1999
CUYLITS
Luitenant-Kolonel
09/06/1999 - 12/12/2003
LIBERLOO
Luitenant-Kolonel
13/12/2003 - 16/03/2006
ROBRECHTS
Luitenant-Kolonel SBH
17/03/2006 - 09/09/2009
FUCHS
Luitenant-Kolonel
10/09/2009 - 22/09/2013
MERCIER
Luitenant-Kolonel
23/09/2013 - 23/09/2016
DROSSART
Luitenant-Kolonel
23/09/2016 - 12/10/2018
DE WAGTER
Luitenant-Kolonel
12/10/2018 -

This article is also available in English