De Burgemeesters

Hieronder een overzichtje van de burgemeesters van Leopoldsburg. We zoeken nog altijd informatie om de ??? te vervangen!

Foto NaamGeboorteplaats
Datum
Sterfplaats
Datum
Ambtstermijn van
tot
Hubert Anselme
VANDER ELST
MEERHOUT
27/01/1809
LEOPOLDSBURG
24/11/1871
18/12/1850
24/11/1871
Herman
BIJNENS
GENK
11/09/1831
???
18/05/1873
08/08/1872
18/05/1873
Henri Joseph
LEONARD
ROCHEFORT
24/08/1821
???
05/03/1898
 21/10/1873
31/12/1884
Eloi François
HELLENBOSCH
DIEST
01/12/1843
???
28/08/1910
24/04/1885
18/10/1890
Henri Joseph
LEONARD
ROCHEFORT
24/08/1821
???
05/03/1898
12/03/1891
05/03/1898
Evariste
COUWENBERGH
DIEST
12/03/1829
???
03/05/1907
30/06/1898
03/05/1907
Marie-Joseph
JACOBS
MOL
28/01/1861
???
16/10/1938
25/02/1908
05/01/1920
Leonard
MEES
TESTELT
23/11/1863
???
08/09/1931
01/05/1921
09/10/1926
Louis Napoleon
LECOCQ
LEOPOLDSBURG
21/04/1865
LEOPOLDSBURG
21/04/1938
10/10/1926
21/04/1938
Joseph
LECOCQ
LEOPOLDSBURG
06/01/1902
BALEN
01/03/1988
21/09/1939
23/11/1944
WO II: door Duitse bezetter
ontslagen op 23/10/1943
Frans
MARIS
HASSELT
26/09/1911
MOL
05/02/2001
waarnemend burgemeester
23/11/1944
14/05/1945
Victor
HARTERT
LEOPOLDSBURG
31/10/1904
???
20/11/1967
15/05/1945
15/12/1947
Gaston
OEYEN
LEOPOLDSBURG
10/04/1903
???
05/09/1985
16/12/1947
31/12/1970
Isidorus
STEYAERT
LEOPOLDSBURG
28/12/1936
04/03/1971
31/12/2000
Erwin
VAN PÉE
LEOPOLDSBURG
10/03/1961
01/01/2001
31/12/2012
Wouter
BEKE
LOMMEL
09/08/1974
01-01-2013
01-07-2019
Marleen
KAUFFMANN
HAMONT
12-12-1969
waarnemend burgemeester
01-07-2019
03-12-2019
---------------------------------
03-12-2019

This article is also available in English