Camp commanders

Underneath an overview of the Commanders of Camp Beverlo since WW II

Photo NameRankPeriod (from- to)
MEES
Captain-commandant
10/10/1944 - 10/08/1945
PROTH
Lieutenant-colonel
11/08/1945 - 01/03/1954
CORDIER
Lieutenant-colonel
02/03/1954 - 01/04/1959
QUITTELIER
Lieutenant-colonel
02/04/1959 - 31/03/1962
MASQUELIER
Lieutenant-colonel
01/04/1962 - 30/06/1967
LERMUSIAU
Lieutenant-colonel
01/07/1967 - 31/12/1973
PETITJEAN
Lieutenant-colonel
01/01/1974 - 30/05/1974
DE CLERQ
Lieutenant-colonel
01/01/1974 - 30/05/1974
PETITJEAN
Lieutenant-colonel
HEPPEN
07/11/1984
VANOVERBEKE
Major
(Comd a.i.)
09/02/1983 - 05/06/1983
DE BAERE
Lieutenant-colonel SBH
06/06/1983 - 31/03/1989
STRUYS
Lieutenant-colonel
01/04/1989 - 19/06/1992
BRACKE
Lieutenant-colonel
20/06/1992 - 08/06/1999
CUYLITS
Lieutenant-colonel
09/06/1999 - 12/12/2003
LIBERLOO
Lieutenant-colonel
13/12/2003 - 16/03/2006
ROBRECHTS
Lieutenant-colonel SBH
17/03/2006 - 09/09/2009
FUCHS
Lieutenant-colonel
10/09/2009 - 22/09/2013
MERCIER
Lieutenant-colonel
23/09/2013 - 23/09/2016
DROSSART
Lieutenant-colonel
23/09/2016 - 12/10/2018
DE WAGTER
Lieutenant-colonel
12/10/2018 -

Dit artikel is ook beschikbaar in het Nederlands